Blog Özelim Makaleler

2018 Erkek Modası

0 Yorumlar
563
10-11-2018

2018 ERKEK MODASI

Erkek modası çoğu zaman durağan gibi gözükse de küçük detaylarla ilerleyen ve oldukça etkili olan bir moda tarzına sahiptir. Genellikle tişört, gömlek ve ceket tarzlarında aynı desenleri görsek de her sene erkek modasına yeni bir akım gelmektedir. 2018 erkek modası da bu anlamda öyle bir yere sahiptir.

Pardösü

Kadınlarda bir dönem sıklıkla gördüğümüz pardösü modası erkek dünyasını da etkilemeyi başarmıştır. Kadınlar tarafından hala sevilerek giyilen pardösüler, erkekler tarafından büyük bir ilgi görmektedir. Özellikle dizin biraz altından bileğe kadar değişen boyları ile 2018 erkek moda dünyasın gizemli bir hava katmayı başarmıştır.

Beyazın Şıklığı

İlkbahar ve yaz aylarının vazgeçilmez renklerinden biri olan beyaz, erkek moda dünyasında da başarıyla kullanılmıştır. Spor tarzdan, gündelik tarza ve iş tarzına kadar etkili olan bu renk çoğu renkle bir arada kullanıldığı gibi tek renk olarak da kullanılabilir. Tek renk kombinler çoğu zaman cesaret istese dahi, doğru parçalar bulunduğunda şıklık abidesi olarak kendini ortaya çıkarmaktadır.

Ekoseler

Her döneme etkisi yayan ekoseler 2018 erkek modasında da kendine bir yer buldu. Tahtından asla vazgeçmeyen bu desen, erkekler tarafından da oldukça çok tercih edilen desenler arasında yer almaktadır. Her renge uyarlanması ile daha çok tercih edilen bu desenler, kaliteli ve şık bir görünüm sağlamaktadır.

Bol Takım Elbiseler

İş dünyası takım elbiseleri her zaman çok sevmiştir. Ancak artık takım elbiseler iş dünyasından sıyrılarak günlük yaşama da yansımaya başladı. Slim fit tarz çoğu kişi tarafından tercih edilse de bu sene yerini bol kesimlere bırakmaya hazır hale gelmiştir. Çünkü bu sene bol kesim takımlar oldukça revaçta ilerleyişini sürdürüyor.

Oversize Kesimler

Oversize kesimler 2018 erkek moda dünyasında oldukça çok konuşan bir model haline geldi. Büyük boy olarak adlandırılabilecek olan bu kesim tarzı dar pantolonlar üzerine rahat ve şık kombinler sağlayabilmektedir.

Derinin Asilliği

Deri hiçbir zaman modası geçmeyen ve asilliğini kaybetmeyen ürünler arasındadır. Bu sene de oldukça moda olan deri ürünlerin kullanımı oldukça önemlidir. Çünkü deri ürünler her zaman her kombinle uymayabilir bu nedenle kombin yaparken dikkatli olunması gerekmektedir.

Kaynak : trendbende

0.0
Son Güncelleme: Aralık 06, 2018
İlgili Makaleler: ​Erkek Modasında Her Gün Yeni Tasarımlar Erkeklerin Neden ve Niçin Saçları Dökülür? Puffer Mont Modası
trend stil 2018 erkek modası

Henüz bir yorum yapılmamıştır... İlk olmak ister misiniz?

Bir yorum da siz bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir