Blog Özelim Makaleler

Cengiz Kurtoğlu & Hakan Altun - İstanbul Olmaz Olsun

0 Yorumlar
504
27-11-2018

Büyük Buluşma! Usta Çırak Buluşması! 

Müzik dünyasının iki güçlü yorumcusu Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun’dan sevenlerine bayram hediyesi… Sürpriz bir proje için bir araya gelen ikili müzikseverlere unutulmaz bir albüm hediye etti.

Aşk şarkılarının efsane ismi Cengiz Kurtoğlu ile tarzı ve yorumuyla büyük bir hayran kitlesine sahip olan Hakan Altun ‘Usta Çırak’ için buluştu. Poll Production etiketiyle, Polat Yağcı prodüktörlüğünde piyasaya çıkan ‘Usta Çırak’ klasikleşmiş Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun şarkılarından oluşuyor. Cengiz Kurtoğlu’nun Hakan Altun, Hakan Altun’un Cengiz Kurtoğlu şarkılarını seslendirdiği albümde 4 tane de düet bulunuyor. 

Yılın Arabesk Projesi!

Yorgun Yıllarım, Duyanlara Duymayanlara, İstanbul Olmaz Olsun, Hain Geceler, Sen De Ağla, Gelin Olmuş Gidiyorsun, Ağlamak Yok Yüreğim, Yıllarım, Gönül Yarası, Unutulan, Nefesimsin, Gece Olunca, Köle Gibi, Kadehi Şişeyi Kırarım gibi unutulmaz 14 şarkıdan oluşan Usta Çırak yılın en iddialı arabesk projesi olarak müzikseverlere sunuluyor.

Aranjelerini Ceyhun Çelikten, Sezgin Gezgin ve Aydın Kara’nın yapmış olduğu albümde mix’ler Özer Yener, Suat Durmuş; mastering’ler ise Emre Kıral imzası taşıyor.

Yaklaşık 35 yıllık müzik kariyerinin kısa bir özeti olan 14 şarkılık 'Usta Çırak' albümünün ilk video klibi ise, sözü ve müziği Hakan Altun’a ait olan ‘Yorgun Yıllarım’ şarkısına çekildi. Kemal Başbuğ yönetmenliğinde çekilen video klipte iki başarılı isim birlikte kamera karşısına geçti. Albümün imaj fotoğrafları ise Mehmet Turgut’a ait.'Usta Çırak' albümü dijital platformlarda ve müzik marketlerde!

D&R: https://www.dr.com.tr/Muzik/Usta-Cirak...

Hepsi Burada: https://www.hepsiburada.com/cengiz-kurtoglu-hakan-altun...

iTunes: https://itunes.apple.com/au/album/usta...

Spotify : https://open.spotify.com/album/6id...

Şarkı Sözleri

Aşığın dilinden anlar dediler

Sevenin halinden bilir dediler 

Aşığa İstanbul cennet dediler 

Onlara inanmasaydım keşke

Yalan olmuş her ne varsa

Bu şehirde sevmek hata 

Doğrusuyla, duygusuyla 

Yaşanmıyor aşklar burda

Hep sahteyse aşklar 

Bitmeyen yalanlar 

Gönlümden uzak olsun

Öldüren bir zehir 

Böyle ise bu şehir

İstanbul olmaz olsun

Söz & Müzik : Hakan Altun

Yapım : Pool Productions - 2018

Albüm : Usta Çırak

0.0
Son Güncelleme: Aralık 02, 2018
İlgili Makaleler: Murat Dalkılıç & Emrah Karaduman - Kırk Yılda Bir Gibisin Ebru Yaşar & Emrah Karaduman - En Güzel Yenilgim Hakan Peker - Unutuluyor mu Aşklar Müslüm Gürses & Rubato - İsyankar Cengiz Kurtoğlu & Hakan Altun - Yorgun Yıllarım Cengiz Kurtoğlu & Hakan Altun - Duyanlara Duymayanlara Cengiz Kurtoğlu & Hakan Altun - Ağlamak Yok Yüreğim Cengiz Kurtoğlu & Hakan Altun - Yıllar Cengiz KURTOĞLU - Seviyorum Cengiz ÖZKAN - Bir Ay Doğar İlk Akşamdan Geceden
usta Cengiz Kurtoğlu Hakan Altun Çırak İstanbul Olmaz Olsun

Henüz bir yorum yapılmamıştır... İlk olmak ister misiniz?

Bir yorum da siz bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir